UZTICAMS RIEPU SERVISS RĪGAS APKAIMĒ.

Katrs auto vadītājs noteikti zina, ka mainotes sezonām, nepieciešama arī auto riepu maiņa. Šoferi iedalās divās grupās. Vieni izvēlas savām automašīnām uzstādīt vissezonas riepas, tādējādi sezonām mainoties zūd problēma par jaunu riepu pirkšanu vai esošo maiņu. Taču, otra grupa izvēlas riepu komplektu mainīt divas reizes gadā. Nav sliktas pieejas šajā jautājumā, svarīgākais ir sekot tam, lai auto riepas ir kvalitātīvas un arī vienmēr jāseko līdzi to nolietojumam kā arī protektora slānim, lai nerastos nepatīkamas situācijas. Šim mērķim lieliski funkcionē riepu serviss un tā zinošie darbinieki, kuri vienmēr palīdzēs ne vien ar riepu pārbaudi, bet arī padomiem un ieteikumiem.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/services/riepu-montaza-un-balansesana/

LABĀKAIS RISINĀJUMS JŪSU AUTO.

Izvēloties atbilstošus riepu komplektus savām automašīnām, jāapsver, vai vēlaties riepas mainīt divas reizes gadā, vai visu gadu braukt ar vienām, visu sezonu riepām. Kamēr ar parastajām ziemas un vasaras riepām nekādu pārpratumu nevar rasties, mulsumu mēdz izraisīt vissezonas riepas un kā tās funkcionē vienlīdz labi dažādos laikapstākļos un gadalaikos, kā arī temperatūras svārstībās. Galvenā riepu atšķirība ir ķīmiskajā sastāvā, kas paredzēts dažādām gaisa temperatūrām, lai gadalaiku maiņa neieteikmētu braukšanas kvalitāti. Uz slidena un salīdzinoši auksta ceļa seguma ziemas mēnešos, noteikti noderīgas būs ziemas riepas ar radzēm. Ja runājam par vissezonas riepām, tad obligāti jāpiemin, ka šādas riepas nevajadzētu izmantot laikapstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem 0 grādiem, kā arī vasarās šādām riepām ātrāk dilst protektora līmenis.

TEICAMS RIEPU UN AUTO DISKU SERVISS.
Jebkurā riepu servisā ir iespējams veikts arī automašīnas disku apkopi un servisu. Pastāv dažāda veida automašīnu riepu diski un servisā noteikti ieteiks tos, kuri ir vispiemērotāki izvēlētajām riepu veidam. Disku tehniskā apkope ir ļoti būtiska, jo braukšana ar bojātiem diskiem būtiski ietekmē arī automašīnas funkcionalitāti uz ceļa, sākot ar stabilitāti un dinamiku un beidzot pat ar ekonomiskumu, kas daudziem noteikti ir pārsteigums, jo uzskata, ka ekonomiskums tiek noteikts tika pēc iztērētās degvielas daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *