SUP DĒĻI UN LAIVAS KEMPINGOS VASARĀ.

Nav jāgaida nemaz tik ilgs laiks, lai saule sāktu sildīt cītīgāk, kokiem parādītos lapas, cilvēkiem sāktos atvaļinājumu laiks un prātā būtu vien atpūta un laiskošanās. Tieši vasara ir vislabākais laiks, kad baudīt brīvdienas ar savu ģimeni un draugiem. Daudzi izvēlas pavadīt brīvo laiku pie ūdens – makšķerējot, braucot ar laivām un SUP dēļiem, sauļojoties un peldot. Latvijā netrūkst nedz upju, nedz ezeru, tādēļ tas paver lieliskas biznesa iespējas tiem, kuri vēla spiedāvāt dažādu ūdens prieku baudīšanas inventāru nomu – sākot no laivām un sup dēļiem un pat beidzot ar katamarāniem.

SUP DĒĻU ĪRE PIE UPĒM UN EZERIEM.
Ja izvēle krīt par labu brīvdienām pie ūdens, tad noteikti jāizvēlas arī e-foil dēļu, SUP dēļu vai laivu noma. Pastāv vairāki varianti, kā to izdarīt. Liela daļa kempingu, kas piedāvā atpūtu pie ūdeņiem, paši nodrošina arī aktivitāšu piedāvājumu. Nereti šie paši pakalpojuma sniedzēji neierobežo savu piedāvājumu ar laivu nomu vien, bet arī piedāvā gida pakalpojumus, dažādu pasākumu organizēšanu un tamlīdzīgām aktivitātēm. Iznomājot SUP dēļus, būs iespēja romantiski vērot saullēktu vai saulrietu, vai arī ar katamarāniem vizināt bērnus. Ir opcija pat iznomāt jahtu, uz kuras atpūtu iespējams baudīt 8 cilvēku grupai.

KUR IZNOMĀT SUP UN HIDROFILOS DĒĻUS ŪDENS ATRAKCIJĀM?
SUP dēļu noma ir vēl viens ļoti izplatīts pakalpojums, kas ir populārs aktīvās atpūtas cienitāju vidū. Šis pakalpojums ir ļoti populārs, tādēļ to izmanto daudzi arī pie mums mazajā Latvijā. Tas ir ne tikai lielisks relaksācijas veids, bet arī šādi iespējams trenēt teju visas muskuļu grupas ķermenī. Ir vairāku veidu sup dēļi – iesācējiem, sportistiem, mantu pārvadāšanai un pat lielām cilvēku grupām līdz pat desmit cilvēkiem. Daudziem jaunums būs efoil dēļu noma, kas sniegs nebijušas izjūtas ik vienam, kurš vēlas ūdens prieku baudīšanu pārnest jaunā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *