Kas tieši būtu jāņem vērā, meklējot brilles vai arī optiskās saulesbrilles?

Lieliskas brilles kā optiskās, gan saulesbrilles, jau ir tās, kurās jūtaties ērti un arī kuras būs piemērotas Jūsu sejai. Neskatoties uz to, ka brilles parasti ir tīri individuālas, taču, ja tiek izvēlēti briļļu rāmji, ir jāielāgo dažas nianses. Šo pašu var attiecināt, kad jāizvēlas polarizētas vai optiskās saulesbrilles. Kā viens no vissvarīgākajiem izlases kritērijiem būs Jūsu sejas forma. Piemēroti briļļu ietvari ne tikai labi izskatīsies, taču vērsīs prom uzmanību no Jūsu sejas trūkumiem un uzsvērs tieši stiprās puses. Pastāv profesionālu ieteikumi, kad tiks izvēlēti zīmolu briļļu ietvari, taču tos var attiecināt arī uz vienkāršajiem rāmjiem. Pamata pamatprincipi, kad tiek pirkti briļļu ietvari internetā, būs piemeklēt piemērotu ietvara formu un izmēru, gan arī nekļūdīgi izvēlēties to tad sejai.

Polarizētas saulesbrilles un koriģējošās brilles pēc cilvēka sejas formas, krāsas un dizaina – kam tieši pievērst īpašu vērību?

Kad jau tiek izvēlēti saulesbriļļu vai arī koriģējošo briļļu rāmji, jāvērš uzmanība ne vienīgi dizainam, bet arī to formas piemērotībai pašām lēcām, materiālam un vairākām citām lietām. Gadījumā, ja būs pirkti briļļu ietvari internetā, šie ieteikumi palīdzēs cilvēkiem veikt izvēli.
1. Ja cilvēkam būs liels “mīnuss” (no -4), šajā gadījumā briļļu lēcas parasti būs ar biezām malām un plānas centrā. Tas nozīmē to, ka lēcas malās būtu “jāmaskē”: šajā situācijā glītāk izskatīsies plastmasas briļļu rāmji kopā ar platām kājiņām.
2. Gadījumā, ja Jums ir vēl liela tālredzība (no plus četri), tad lēcas būs ar plānām malām, bet centrā biezas. Tādā gadījumā labāk atbilstoši jau ir apaļi briļļu rāmji. Optiskās saulesbrilles un arī brilles ar šādām lēcām padarīt elegantākas varētu, ja izmantot rāmjus ar lielu lēcu atveri, jeb brilles ar lielām lēcām.
3. “Neredzamie” briļļu rāmji , kur briļļu stikli turas tikai ar skrūvēm, nav rekomendējams koriģējošām brillēm, kas lielākas par +/- 4. Variantiem ar lielu tālredzību ir risks, ka brilles būs šķības, bet liela mīnusa” koriģējošās brilles to lielās apmales dēļ pie loka līnijas varētu, šinī gadījumā varētu nepietikt platuma pašiem stiprinājumiem.
4. Vienas līnijas briļļu rāmji nav atbilstoši nelielu dioptriju lēcām (plus vai mīnus 0.25, 0.5, 0.75). Šis apstāklis ir saistīts ar to, ka tādos ietvaros lēcas malu līnija tiek rievota. Ja brilles vai saulesbrilles lēca ir plāna, tad to nevarēs sataisīt.
Nenoliedzami, bez iepriekš atrunātajiem momentiem, briļļu ietvari parasti tiek piemēroti Jūsu sejas formai. Vislabākais laikā, kad tiks iegādāti briļļu ietvari internetā, izrunāt visu jau ar pašu optikas salonu, tad izvēlēšanās būs izdarīta ļoti pareizi!

Moderns optikas salons – izvēlēšanās priekšnosacījumi

Ir nepieciešama optika Ogrē, Bauskā, Madonā, Jēkabpilī vai varbūt citur, taču nav skaidrs ar ko sākt meklēšanu. Pirmā lieta būs piedāvājuma izskatīšana. Lielisks optikas veikals piedāvā diezgan plašu izvēli, parasti jau ir ne vienīgi redzi koriģējošās brilles, bet arī slavenu zīmolu briļļu ietvari, kā arī polarizētās vai arī optiskās saulesbrilles un pat vēl saulesbrilles bērniem. Vienmēr apskatieties atsauksmes, tā kā klientiem jau bija saskarsme un tie apraksta pašu redzējumu uz optikas salonu. Gadījumā, ja Jums jau būs iekritis prātā, kāds tieši salons galvaspilsētā, apskatiet kas to lai zin, varbūt tam jau ir, kā piemēram, optikas veikali Jelgavā vai arī Liepājā. Lieli un arī zināmi saloni visbiežāk darbojas daudzu salonu tīklā. Un protams arī e-veikals mājas lapā, jo šodienas virtuālajā pasaulē klients ir pieradis pie tā, ka arī var tikt sūtīti briļļu ietvari internetā, kur strādā 14 dienu atgriešanas politika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *