Kādā veidā atvērt ārdurvis, kad automašīnas vai jau mājokļa durvju slēdzene ir izlūzusi?

Liels jautājums, kādā veidā rīkoties, kad mājokļa slēdzeņu atvēršana nav īsti iespējama, parādās pats pirmais, kas rodas gadījumā tieši ar salūzušu durvju slēdzeni vai salauztu atslēgu. Tas varētu notikt ar ikvienu cilvēku, neatkarīgi no durvju veida, tie var būt vai nu metāla, vai koka. Savukārt, šofera diena būs sabojāta, ja pēkšņi izrādīsies, kad auto durvis neveras vaļā no iekšpuses un ārienes vai arī Jums iesprūdusi seifa atslēga, bet tur ir svarīgi dokumenti, kas ir vajadzīgi tieši šajā mirklī. Šinī situācijā ir jānomierinās kā arī nedrīkst iekrist panikā. Ir ne viens vienīgs atslēgu serviss, kā piemēram, SOS Service seifu atvēršana, kurš var palīdzēt tādā gadījumā.

Kā sajust, kas nav kārtībā ar pašu durvju slēdzeni?

Pats durvju remonts nozīmē pašu durvju darbības atjaunošanu, kā arī vizuālā izskata restaurēšanu vai arī pašu durvju nomaiņu. Un protams, ka, kad ir apgrūtināta durvju atvēršana, to varētu veicināt zemāk minētās lietas:

 • sākotnējs slēdzenes mehānisma uzstādīšanas tehnikas pārkāpums;
 • nesankcionēts iekļūšanas mājās mēģinājums;
 • durvju slēdzeņu bojājums;
 • dabīgs detaļu nolietojums, tos lietojot.

Ja Jums mājas durvis būs dzelzs, kā, piemēram, auto durvis, tās būtu tieši pakļautas videi, tad šeit varētu vēl cita veida cēloņi salūšanai: piemēram, mitrums un temperatūra un to mijiedarbība. Ūdens kondensāts, kas sakrājas slēdzenēs vai arī vēršanas mehānismos jau var sasalt zem aukstās temperatūras un salūzt. Kad veidojas rūsa, tas bojā durvju eņģes, padarot ārdurvis šķības. Jebkurā gadījumā durvju serviss izlīdzēs Jums.

Zinošu darbinieku slēdzeņu atvēršana – atrodi savu speciālistu!

Galvenie kritēriji, kam jāatbilst uzņēmumam, kurš veicina durvju servisu, būtu šādi:

 • Pilnvērtīga mājas lapa kopā ar kvalitatīvu satura informāciju tajā. Cienījama vieta domās tieši par redzējumu, ko tā atstāj tieši uz klientu;
 • Uzņēmuma dibināšanas gads. Jo vecāks ir uzņēmums, jo mazāka būs varbūtība saskrieties ar negodīgiem servisiem;
 • Būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība tam, lai slēdzeņu servisa speciālists, noņemot no ārdurvīm slēdzeni, nepazūd, tā kā bieži vien gadās, kad pēc tam zvana un tad prasa lielu summu par jaunu slēdzeni un darbu;
 • Ir pieejama saziņas veidlapa, tālruņa numurs, savlaicīgas operatoru un dispečeru atbildes uz jautājumiem;
 • Lasiet atsauksmes jau par uzņēmumu, kur tiks piedāvāts durvju remonts kā arī sos durvju atvēršana;
 • Esiet uz vietas, kamēr notiek seifa, auto vai durvju atvēršana, sekojiet līdzi pilnīgi visām darbībām;
 • Nomainot durvju slēdzenes, vērsiet vērību to iepakojumam – slēdzeņu komplektam jābūt aizvērtam. Meistaram tas jāatver Jūsu priekšā, vai to dara klients tieši pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *