Kā atšķiras dažādi auto servisi?

Modernā vide ir ļoti mainījusies, kā rezultātā šodien uz jaunām mašīnām brauc ne vienīgi ļoti bagāti klienti, bet arī parastie iedzīvotāji, kuriem ir vidējās algas. Auto līzings un, protams, pretīmnakoša cena jauniem auto ar katru dienu vairāk mudina klientus iegādāties nevis lietotus, bet jau jaunos auto. Pamata starpība būs tajā, ka ar veciem auto viegli spēja tikt galā arī pats automašīnas saimnieks un nopirkt vajadzīgo detaļu, vai, piemēram, veikt nebūtisku labošanu. Taču modernas automašīnas visas jau ir pilnas ar elektroniku, kas tad arī ir tas, kas neļauj vairs izdarīt pastāvīgi remontu un spiež cilvēkus doties tādās vietās kā, piem., sertificēts toyota autoserviss vai, piemēram, cita veida markas serviss. Tāpēc jau ir nozīmīgi, lai ir atlasīts ne vienīgi cenu ziņā patīkams autoserviss Rīgā vai citur Latvijā, bet tajā pat brīdī arī ar lielu pakalpojumu klāstu, kas tiek realizēti profesionāli.

Uzzini vairāk – https://carway.lv/pakalpojums/savirzes-regulesana/

Autoserviss Rīgā – oficiāls vai remonts garāžā?

Visi servisi ir iedalīti 3 lielās grupās – dīleru autoserviss, daudzu auto brenda marku autoservisi vai privātie servisi un privātās garāžas.
Jebkurš auto tirdzniecības serviss specializējas vienā noteiktā mašīnas markā. Tieši tās jau ir drošas firmas ar 17% tirgus daļu. Tāds autoserviss izmanto vienīgi oriģinālas detaļās un īpašu kvalitatīvu aprīkojumu. Lai sāktu darbu pie automašīnas tehniskās apkopes, jebkurš oficiāls serviss jau ir licencēts un vēl ir saņēmis atbilstošu sertifikāciju, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs bes šaubām saņemsiet labas kvalitātes servisu pie tam ar garantiju jebkura tipa pakalpojumam. Diemžēl šādu uzņēmumu servisa darbi nav īsti lēti un izdevīgi.
Vairāku zīmolu automašīnu servisos tiek izpildīts auto remonts neatkarīgi no tā markas, valsts un izlaišanas gada. Bieži vien tādas organizācijas var sniegt arī servisa garantijas un veic kvalitatīvu remontu. Protams, tas varētu būt, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, bet nav markas pārstāvniecība. Un, protams, šajā gadījumā darba izmaksas būs tiešām mazākas nekā pie dīlera. Tāds autoserviss Juglā arī ir sastopams, vai arī citā Rīgas mikrorajonā un šeit varēsiet pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā riepu montāža un balansēšana, auto diagnostika, kā arī pats auto remonts un arī citi darbi. Tāda veida servisi veido ap trīsdesmit vienu procentu tieši no visa tirgus.
Visbeidzot ir auto remonts, kas veikts kaut kādā garāžā, kura standartā jau ir maza darbnīca, kur strādā vairāki cilvēki. Šajās vietās automehāniķis var būt pieredzējošs un vēl lietpratīgs, bet bez nepieciešamās izglītības, pie tam uziet lietpratēju ir ļoti smags uzdevums. Parasti šādās garāžās tiek izpildīts sliktas kvalitātes auto remonts. Tanī pat laikā netiks piedāvātas nekādas garantijas, bet cenas šajā vietā, visticamāk, vienmēr būs zemākas.

Tieši uz ko tad jāraugās, izvēloties autoservisu?

Kad tiek meklēts autoserviss Juglā vai jebkādā citā rajonā, nedrīkst lūkoties vienīgi uz pakalpojuma cenām. Būs nepieciešams izvērtēt servisa darbinieku kvalifikāciju, ka arī neļaut, kad Jūsu auto diagnostika būs realizēta kādā nezināmā garāžas darbnīcā. Labākajā variantā būs iztērēta nauda un laiks. Sliktākajā – varētu būt vajadzīgas jaunas rezerves daļas vai pat auto. Te ir optimālā shēma – līdz brīdim, kamēr ir garantija, auto apkope un remonts jaīsteno konkrēti pie dīlera. Bet jau pēc garantijas serviss nav izdevīgs, un tam jau nav īsti lielas jēgas. Labāk būtu sazināties ar kvalitatīviem autoservisiem, kas var klasificēties kā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Kas attiecināms jau uz servisiem privātajās garāžās, tad to servisu var izmantot vienīgi tad, ja Jums ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis. Pretējā gadījumā vislabāk atrast pārējo klientu atsauksmes, tā kā arī slikti veikta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *