Jums svētku kalendārs paziņojis par svarīgu dienu? Ieskaties un tad izvēlies siltākos vārdus!

Laikam nekad agrāk nevienam Jaungada sagaidīšana nebija tik ļoti nozīmīga, kā šinī gadā. Tas smagais laiks, kad COVID-19 piespieda cilvēkiem sēdēt mājās pašizolācijā un daudzus zaudēt darbu, ļauj tikai vienu – turpināt cerēt uz labāko. Protams, pats Jaunais gads kā arī Ziemassvētki ir tas brīdis gadā, kad tieši visi ar cerībām uz labāko skatās uz nākotni un gaida, kas būs tālāk. Tas ir savdabīgs atskaites brīdis. Un, protams,, tad kad atnāk Jaungada vakars, mēs visi gribam izteikt, kaut ko īpašu mīļiem cilvēkiem, kā arī novēlēt tikai to labāko. Šajā gadījumā mums palīgā nāk resursi, kur ir ļoti daudzi Jaunā gada novēlējumi vai Ziemassvētku dzejoļi. Pats galvenais ir sameklēt tos pareizos vārdus.

Jaunais gads un Ziemas svētki, kā pareizi atrast tos īstos vārdus?

Šodien eksistē ļoti atšķirīgi portāli, kur ir ne tikai vārda dienu kalendārs, bet arī, piemēram, apsveikumi un pat idejas dāvanām, bet kādā veidā sameklēt to pantiņu, kas iederas tieši Jūsu gadījumā? Šajā gadījumā lielisks variants ir meklēšanas rīks, protams jau ir ļoti svarīgi, kad mājas lapa, kas apvieno dzejoļus, piedāvā filtra iespējas, kas palīdz atrast, piemēram, atsevišķi vārda dienas decembrī vai arī novembrī. Kā arī apsveikumi mammai vai kolēģim. Turklāt, gadījumā ja tāda veida lapa var arī pastāstīt, kas tad tieši ir Vecais jaunais gads vai Pareizticīgo Ziemassvētki, vispār ir labi. Jo šādi tad būs atrodami ne vienīgi skaisti dzejoļi, bet arī, piemēram, daudz jaunas informācijas ar ko tad dalīties, sēžot pie svētku galda.

Cik būtiski zināt, kas tad atzīmē vārda dienas decembrī? Tas tiešām ir svarīgi! Sevišķi mums visiem – latviešiem. Tā kā mēs tradicionāli atzīmējam vārda dienas atšķirīgi no citiem, šajā dienā ikviens drīkst ierasties neaicināts, lai sveiktu gaviļnieku. Un cik skaisti ir, gadījumā ja cilvēkam vārda diena ir pašos Ziemassvētkus vai Jaunajā gadā, taču Jūs apsveicat viņu arī vārda dienā. Šis apstāklis liek sajust, ka šis cilvēks Jums ir patiesi svarīgs. Tāpēc izceļam priekš sevis vārda dienu kalendāru, kā arī atlasam labākos dzejoļus, un tad ejam padarīt kādam dzīvi skaistāku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *