Izplānots remonts – atbilstošu materiālu pasūtīšana tikai pie droša preču pārdevēja

Mājokļa remonts parasti ir laikietilpīgs un vēl dārgs prieks. Procesu negribēsies veikt atkārtoti. Tas būs īstenojams, ja apdarē piemeklējat “izturīgus” materiālus – tādus, kuriem nekaitēs netīrumi, nokrituši trauki, mājdzīvnieku atstātās pēdas vai bieža tīrīšana. Bez šaubām, uzsākot remontu, ikviens no mums savā galvā jau redz to bildi, kurai galu galā vajadzētu sanākt. Bet, lai arī tieši tas tā ir, nepietiks tikai ar saskanīgu apdares materiālu izvēli vai remonta darbarīkiem. Grīdas apdare ir jāizvēlas, ievērojot telpas īpašības. Kam tieši jāvērš vērība, izvēloties materiālus apdarei vai santehnikas piederumus(skatīt te – https://interior.reaton.lv/noderigi/tapetes-gulamistabai/)? Kādos tieši veikalos šo visu var nopirkt? Mēģināsim tikt skaidrībā tālāk.

Vannas istaba vai virtuve – materiālu izvēle

Viens no zināmākajiem apdares materiāliem jau ir dažāda veida flīzes. Kuras var būt no keramikas, mozaīkveida, stikla vai akmens flīzes. Nokrāsu dažādība Jūs arī pārsteigs. Dažādības dēļ viņas izvēlās ne vienīgi vannas istabā, bet vēl citās telpās. Flīzes tomēr ir spēcīgas un pienācīgi iztur ķīmiskās vielas. Zināms materiāls ir parkets. Tas jau ir diezgan kaprīzs, bet ar atbilstošu apkopi nenolietosies ilgstošu laiku. Parkets nepanes mitruma un temperatūras svārstības, nebūs izturīgs pret ūdeni, kā arī agresīvām ķīmiskām vielām. Parasti tas netiek uzstādīts vannas istabās, virtuvēs vai koridoros – tā kā tur šis ātrāk nolietosies. Savukārt, guļamistabām, viesistabām, kā arī bērnistabā tas būs piemērota izvēle: patīkams taustei, noslāpē skaņas un būs videi draudzīgs. Lamināts būs vislabākā parketa alternatīva, šis materiāls ir silts un mazāk kaprīzs, pie tam tas ir pieejamāks cenas ziņā. Patlaban ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs – tas palika izturīgāks un dažādāks. Turklāt labs linolejs būs daudzgadīgs un mūsdienīgs risinājums, kā arī šo materiālu var ieklāt pašu spēkiem. Sienu apdarē var izmantot ne vien tapetes, bet arī flīzes kā alternatīvu. Ja skatīt tapetes, to iespēja izvērsties ne vien stilos, bet arī materiālu ziņā ir liela. Arī santehnika pieskaitās tieši pie materiāliem priekš apdares. Augstas kvalitātes jaucējkrāni, dušas iekārtas, tualetes podi jau ir neaizstājama lieta. Šodien šis viss jau ir uzlabots, tāpēc labāk būtu izvēlēties modernas versijas, tā kā šāda santehnika sniedz palīdzību taupīt ūdens tēriņus un vēl padara vieglāku uzkopšanu.

Kas palīdzēs tikt galā jau ar remontdarbu jautājumiem?

Gadījumā ja Jums ir priekštats jau par to kādi tad apdares materiāli eksistē, bet tajā pat brīdī nav skaidrs, kādi materiāli būtu piemērotākie tieši jūsu situācijā, šajā gadījumā vislabākais rīcības veids būs tiešām doties profesionālā veikalā, kur ir ne vienīgi apdares materiālu piedāvājums, bet gan labi speciālisti, kuri izlīdzēs izvēlē un sniegs savas rekomendācijas. Bez šaubām, materiālus var pasūtīt interneta vietnē, taču šajā gadījumā Jūs nesaņemsiet tik pilnīgu atbildi, piemēram, kā satiekoties klātienē. Līdz ar to vienmēr apskatiet klientu atsauksmes tieši par izvēlēto veikalu, taču izvēli labāk būtu veikt būtu klātienē. Labs apdares materiālu un interjera veikals atšķiras ar to, ka tur darbojas tāda veida profesionāli, kuri varēs dot rekomendācijas arī stila veidošanā un dažādu materiālu apvienošanā. Der pievērst vērību pārstāvētajiem ražotājiem, tā kā pat pie pazīstamajiem pārstāvjiem var atrast izmaksu ziņā adekvātus materiālus, tajā pat brīdī tieši kvalitāte būs tas, par ko tad Jūs noteikti nenožēlosiet. Pats galvenais ieteikums – uzdodiet jautājumus. Profesionāli speciālisti būs tiešām ieinteresēti labā apkalpošanā un vērtīgu padomu došanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *