Īpašs drukas pakalpojuma piedāvājums – uzlīmju druka

Uzlīmes tiešām ir viena no uzņēmuma reklāmas vai identitātes prezentācijas formām. Uzlīmju izgatavošana notiek uz papīra vai plēves pamata, kur aizmugure ir pārklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšdaļa bieži vien ir papīrs, kas aizsargā lipīgo pusi no pirms laicīgas pielipšanas.Uzlīmes priekšpusē tad ir attēls vai arī teksts. Uzlīmes tiek izmantotas gandrīz uz jebkuras līdzenas virsmas (pvc, stikls, metāla loksnēm). Tomēr pašapkalpošanās drukas veikals parasti sākumā izraugās līmes pamatu, ja būs zināms uz kādas virsmas klients līmēs uzlīmes.

Uzlīmju druka – veidi, kā arī varianti

Īstenībā uzlīmju izgatavošana un atbilstošas metodes izvēle ir atkarīga no krāsas, attēla specifikas, tirāžas, izejmateriāliem un citiem faktoriem, kā arī cena ir no tā atkarīga. Populāras metodes, kā var drukāt uzlīmes:

-Digitālā druka. Tam nemaz nav vajadzīgs sagatavošanās etaps, tādēļ būs ekonomiski izdevīga uzlīmju druka nelielām tirāžām, bet, pieaugot klienta pasūtījuma apjomam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnoloģija parasti tiek izmantota, ja būs sūtīta uzlīmju druka lielā skaitā – no piecdesmit tūkstošiem gab. Tehnika ir atbilstoša darbam ar dažādiem materiāliem, pats attēls būs kvalitatīvs un ar spilgtām krāsām.
-Termopārneses jeb folija uzlīmju druka. Izdevīga mazām tirāžām – sākot no 1000 vienībām. Tam vajadzīgs speciāls printēšanas aparāts. Šajā gadījumā iespējams darboties ar kartonu, tekstilu, papīru, sintētiskiem materiāliem. Tāda veida apaļas uzlīmes jau būs izturīgas pret ultravioleto staru ietekmi, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta. Atbilstošs drukai uz kartona un papīra. Šajā izkārtojumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termiskā drukāšana – Līdzīga termopārneses drukai, bet ar zemākas kvalitātes iznākumu. Atbilstošs tāda veida produkcijas aplīmēšanai, kuriem būs īss glabāšanas laiks – vidēji 3-4 mēneši.
-Karstā druka jau ir ideāli piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Zīmējums būs pārvietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ievērojot konkrētu temperatūras režīmu. Pieejams drukai uz auduma, plēves vai pat ādas, lietojot hologrāfiskas un metalizētas krāsas. Drukāšanas veikšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, pasūtījuma daudzums un cita veida kritēriji.

Kā tad izdalīt labāko poligrāfijas veikalu?

Uz šodienu būtu izdevīgāk un vēl parocīgāk izmantot to drukāšanas vietu servisu, kam ir sava personīga ražošana. Vēršoties reklāmas aģentūrā, klients saskaras tikai ar starpnieku, kas gūst peļņu gan no paša izgatavotāja, tā arī no klienta. Vēršoties pēc pasūtījuma, jāizprot kādu tieši pakalpojumu Jūs gribat, vai, piemēram, tas būs dažu uzlīmju izgatavošana, ko tieši var ērti sūtīt pašam, veikt apmaksu un arī ātri saņemt. Vai arī būs nepieciešams liels pasūtījums, kuram vajadzīgs līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Saprotiet savus apjomus un tad sameklējiet piemērotu uzņēmumu. Pēc tam var iepazīties ar visām atsauksmēm un arī interneta lapu, lai pārliecinātos par veikto izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *