Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām – veidi, varianti vai risinājumi

Kad tiek skatītas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, to atrašana klientam pārvēršas par tiešām stiprām galvassāpēm – noieta tirgus ir pārpildīts jau ar produkciju, kurā būs ievērotas daudzas vajadzības: cena, stils, uzticamība, skaņas kā arī siltuma izolācija. Kādā veidā, meklējot ārdurvis, atrast līdzsvaru patērētāja vēlmēs tādā veidā, lai ārdurvis dzīvoklim vai varbūt privātmājai būtu skaistas, pieejamas ģimenes budžetam, kā arī tanī pašā laikā droši aizsargātu mitekli no “nelūgtajiem viesiem” un būtu viegli lietojamas? To pārzin vien lietpratēji. Līdz ar to parasti jādodas pie uzņēmumiem, kas var piedāvāt metāla durvis dzīvoklim, mājai, un jāuzdod jautājumi un jāaplūko prece mājas lapā. Taču konkrēti par iespējamajiem variantiem Jūs varat iepazīties šeit.

Daudzpusība un arī izvēlēšanās

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām tiks klasificētas atbilstoši dažādiem būtiskiem parametriem. Pirmkārt, vajadzētu pievērst vērību materiālam, no kura ārdurvis dzīvoklim tiks izgatavotas. Starp jau izplatītākajiem variantiem var uzskaitīt dažādas koka, PVC, dzelzs jeb metāla durvis. Kā arī tirgū varētu uziet pavisam cita varianta ārdurvju konstrukcijas. Protams, šie veidi nemaz nav tik pieprasīti klientu vidū, it sevišķi stikla ārdurvis.
Koksnes ārdurvis jau ir diezgan populāras, tā kā tās būs diezgan spēcīgas un piedod īpašu skatu mājai vai dzīvoklim. Bet tajā pat brīdī tādu ārdurvju popularitāte ir nedaudz mazinājusies, tas jau ir saistīts ar tādu lietu, ka tieši pārdošanā ir metāla durvis, kas ir tas, kas veicina lielāku drošības sajūtu.
Mūsdienīgas plastmasas durvis dzīvoklim un privātmājai jau ir diezgan populāras. To ražošanai būs lietoti PVC profili un plastmasas loksnes. Starp šīm loksnēm ir izvietota izolācija, kura uzlabo izstrādājumu siltuma izolācijas īpašības.
Kaut gan populārākās veids jau ir metāla durvis privātmājai vai dzīvoklim. Šis ir saistīts ar faktu, ka šeit ir labas drošības īpašības. Ražojot dzelzs durvis, tiek izvēlēta standarta dzelzs loksne, kuras biezums varētu sasniegt 2 mm. Jo resnāks materiāls, jo augstāka ir konstrukcijas izturība.
Bez šaubām, priekš tam, lai ārdurvis būtu gan mājas drošība, gan skaistumam, vislabāk jau ir izvēlēties modernu dizainu. Tie noteikti būs izgatavoti konkrēti no dažādiem izejmateriāliem, pie tam šeit ir ievērojamas stila iezīmes. Durvis var būt atšķirīgas viena no otras arī pēc tā, kādas tad ir slēdzenes metāla durvīm vai citām durvīm.

Kādā veidā piemeklēt vislabākās durvis dzīvoklim vai varbūt privātmājai?

Izvēloties stilīgas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, būtu jāņem vērā daži momenti:

  • Uzticība un aizsardzība. Viengabala dizains vienmēr ir uzticamāks, tā kā savienojuma vietas to novājina. Tas attiecas kā uz pašām ārdurvīm, kā arī uz kopējām konstrukcijām.
  • Tērauda loksnes ir daudz praktiskākas, taču jādomā tieši par siltumizolāciju.
  • Koksne labāk saglabā siltumu, taču baidās ka no mitruma, tā arī no sala, līdz ar to būs vajadzīga papildu aizsardzība un apstrāde ar līdzekļiem.
  • Nevajag taupīt tieši uz tāda veida lietu, kā piemēram, slēdzenes metāla durvīm. Vislabāk ielikt nedaudz dārgākas, bet drošākas.
  • Labs ārējais izskats. Šeit tam būtu nepieciešams harmoniski iekļauties kopējā interjerā.
  • Gadījumā ja tiks meklētas metāla ārdurvis, šajā gadījumā augstas klases ārdurvīm būtu nepieciešams {sastāvēt no 2 metāla loksnēm saturēt 2 metāla loksnes} (dažreiz tiek izgatavots papildus slānis), kur biezums būtu vismaz pusotrs milimetrs.
  • Durvis dzīvoklim, kurš ir ar kāpņu telpu, varētu būt bez papildus aizsardzības, jo daudzdzīvokļu mājā būs neticami, ka tiks izmantots trokšņains atvēršanas rīks. Tomēr jebkura tipa modifikācijās ir jāizvēlas augstas kvalitātes droši elementi un arī piederumi, jo īpaši metāla durvju slēdzenes vai cita veida durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *